ÖVRIGT / Diverse / Barometer 5004527
nr 500 4527
Barometer
mahogny, intarsia, höjd: 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 10 december 2007
kl 17:22:20
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr